W dniu 07.04.2018r. w hotelu Best Western Premier**** w Krakowie odbyła się kolejna edycja międzynarodowych targów branżowych o nazwie Krakowska Wiosna Optyczna 2018. W tym roku zaprezentowało się rekordowo dużo wystawców:

HILARY,

OPTIBLOK,

OPMATIK,

RAKO OPTYK SERWIS,

SCORPION EYEWEAR,

TAR – POL,

DEK OPTIKA,

P.H.U. ALMAREX,

SERV – OPTIK,

TRESS,

CARL ZEISS,

HUMEL,

GRZEGORZ GRYLEWICZ,

SPINOZA,

MENRAD,

EVA MINGE DESIGN,

MERTZ,

VISTAN BRILLEN,

OPRA,

DG GROUP,

PRIME VISIO,

KWIAT POLSKA,

OKKO,

SIEPRAWSKI DANIEL,

HQ OPTIC,

KOCHAŃSKI OPTYK,

OPTOVIT.

Liczna grupa odwiedzających zwiedzała targi tym razem z rekordową ilością opraw, okularów przeciwsłonecznych, sprzętu oraz galanterii, jak również można było zapoznać się z najnowszymi trendami na rok 2018. Targi trwały w g. 10.00 – 20.00. Wykłady trwały w g. 12.00 – 14.00. Podczas części oficjalnej o g. 14.00 Prezes Małopolskiego Cechu Optyków Marian Wójcik przywitał wszystkich przybyłych oraz gości specjalnych a byli to:

Janusz Kowalski – Prezes Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości, V-ce Prezes Związku Rzemiosła Polskiego,

Janusz Chwajoł – Prezes Małopolskiego Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców Budowlanych, Doradca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Przedsiębiorczości,

Jerzy Kotala – V-ce Prezes Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej,

Leszek Lejkowski – V-ce Prezes Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej,

Tadeusz Dąbrowski – Prezes Cechu Rzemiosł Motoryzacyjnych, V-ce Prezes Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości,

Anna Adamczyk – Dyrektor Małopolskiej Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości,

Jan Baltaza – Prezes Cechu Rzemiosł Skórzanych,

Andrzej Dębowski – V-ce Prezes Cechu Rzemiosł Skórzanych, Członek Zarządu Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości.

Podczas części oficjalnej głos zabrali Janusz Kowalski oraz Janusz Chwajoł. Po przemowach odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów uznania. O g. 15.00 Prezes Małopolskiego Cechu Optyków Marian Wójcik zaprosił wszystkich na uroczysty obiad do restauracji. Tam również przy lampce wina odbywały się nie mniej ważne rozmowy biznesowe.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy w kwietniu 2019 r na jubileuszową 10 edycję międzynarodowych targów branżowych o nazwie: KRAKOWSKA WIOSNA OPTYCZNA 2019.