Z kamerą u optyka

wpis w: Bez kategorii | 0

Małopolski Cech Optyków w Krakowie rozpoczyna nowatorski projekt o nazwie Z kamerą u Optyka. Będzie on miał na celu promowanie salonów optycznych zrzeszonych w Małopolskim Cechu Optyków, ale nie będzie to promowanie jak dotąd na zasadzie pośredniej ale bezpośredniej.

Program będzie polegał na wizycie delegatów Zarządu Małopolskiego Cechu Optyków u optyka w salonie optycznym, a odbędzie się na zasadzie wywiadu przed kamerą z właścicielem salonu oraz prezentacją firmy. Pokażemy państwa salon, jak również porozmawiamy na tematy ściśle związane z naszą branżą. Następnie po obróbce materiał taki zostanie opublikowany w mediach społecznościowych jak facebook oraz instagram, ponadto na stronie internetowej oraz w magazynie branżowym Optyk Polski. Zasięg tego projektu będzie globalny, gdyż połączenie prezentacji w interecie oraz magazynie branżowym osiągnie maksymalny możliwy zasięg i zdecydowanie trafi do ogromnej ilośći odbiorców. Warto zauważyć, iż sam facebook Małopolskiego Cechu Optyków posiada ponad 4000 obserwujących a magazyn Optyk Polski trafia do przeszło 3000 salonów optycznych w całej polsce.

Bardzo serdecznie Państwa zachęcamy do zabrania udziału w projekcie. Każdego chętnego Optyka zapraszamy do przesłania zgłoszenia w formie mailowej albo telefonicznej. Wybierzemy dogodny termin i przyjedziemy do państwa firmy.