Wycieczka MCO

wpis w: Bez kategorii | 0

Serdecznie zapraszamy na kolejną wycieczkę integracyjną Małopolskiego Cechu Optyków: LAZUROWE WYBRZEŻE, HISZPANIA,ANDORA, MONACO, WŁOCHY, ŚWIĘTE MIEJSCE LOURDES.

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:

1 Dzień: 7.30 spotkanie na lotnisku Kraków – Balice. Przelot do Hiszpanii. Przejazd do Girony. Zwiedzanie miasta szczycącego się jedną z najlepiej zachowanych starówek w Hiszpanii (katedra, bazylika Sant Feliu, domy nad rzeką Onyar, dzielnica żydowska). Przejazd do Andory – malowniczo usytuowane minipaństwo w sercu Pirenejów. Czas wolny na spacer po centrum. Możliwość zrobienia zakupów w strefie wolnocłowej. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

2 Dzień: Po śniadaniu przejazd do Lourdes – sanktuarium Maryjne, Grota Objawień z cudownym źródłem. Obiadokolacja. Możliwość uczestniczenia w procesji światła. Nocleg.

3 Dzień: Śniadanie. Przejazd do Carcassonne – jednego z najlepiej zachowanych średniowiecznych miast Europy – spacer po historycznym centrum. Następnie przejazd do Avignion /Pałac Papieski, akwedukt Pont du Gard, most St. Benezet/. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

4 Dzień: Śniadanie. St. Tropez – promenada w najbardziej luksusowym kurorcie Lazurowego Wybrzeża. Następnie przejazd do Cannes – spacer Aleją Gwiazd i wokół Pałacu Festiwalowego. Przejazd do Monaco – spacer promenadą, słynne Le Grand Casino. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

5 Dzień: Śniadanie. Przejazd do Włoch. San Remo – spacer po nadmorskim bulwarze oraz wizyta na starym mieście La Pigna. Przejazd do Marsylii – spacer po portowej części miasta. Transfer na lotnisko w Marsylii. Wieczorny przelot do Krakowa.

TERMIN: wrzesień 2020r.

CENA OBEJMUJE:

– noclegi w hotelach,

– śniadania,

– obiadokolacje,

– przeloty samolotami: Kraków – Girona, Marsylia – Kraków,

– transport autokarem/midibusem,

– opieka pilota przewodnika,

– ubezpieczenie KL i NNW,

– składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny TFG

CENA NIE OBEJMUJE:

– ewentualnych biletów wstępu

– dopłaty do pokoju 1 os